Сайт на стадії оновлення. Окремі функції працюють у тестовому режимі. Попередня версія сайту
27 вересня 2016 р
http://ukravtodor.gov.ua/zsuhttp://www.president.gov.ua/http://www.kmu.gov.ua/http://rada.gov.ua/http://www.mtu.gov.ua/http://www.nads.gov.ua/http://ukc.gov.ua/http://civic.kmu.gov.ua/http://www.acrc.org.ua/

Напад на керівництво Укравтодору скоїли представники недобросовісної підрядної організації

25.12.15

Напад на Голову Державного агентства автомобільних доріг України Андрія Батищева та двох його радників скоїли представники приватного одеського підприємства «Дорлідер» – виконавця ремонтних робіт і експлуатаційного утримання в Миколаївській, Одеській і Херсонській областях.

 

Підтвердженням цього факту є записи відеоспостереження, а також свідчення очевидців.

 

За інформацією Укравтодору, така нахабна поведінка дирекції підприємства є далеко не першим проявом сили компанії – на початку грудня її представники, нібито заручившись підтримкою служби охорони в кількості 25 осіб, прибули в ДП «Миколаївський облавтодор», вимагаючи від його директора – Андрія Золотька підписати форми виконаних робіт.

 

«Я пояснив, що, відповідно до процедури, приймання робіт можливо лише після проведення експертизи якості їх виконання кваліфікованими спеціалістами, наприклад експертами ДП «Дорцентр». У відповідь на це представники компанії вибухнули нецензурною лексикою, погрозами та залякуваннями. Не витримавши тиску, мені довелося поставити свій підпис», – розповів А.Золотько.

 

Маючи впевненість, що в ході виконання робіт були допущені значні порушення, директор «облавтодору» доповів про інцидент начальнику Служби автомобільних доріг у Миколаївській області та Ліквідаційній комісії ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

 

Нині за дорученням Укравтодору на ділянках автомобільної дороги Н-11 Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Миколаїв, де згадане підприємство проводило роботи з поточного дрібного ремонту працює виїзна лабораторія ДП «Дорцентр».

 

Результати лабораторних досліджень кернів з дорожнього покриття, взятих в декількох місцях, будуть оприлюднені вже наступного тижня.

 

 

Нагадаємо, троє невідомих увірвавшись до адмінбудівлі Державного агентства автомобільних доріг України, оминули пропускні турнікети та виражаючись нецензурно вторглися в кабінет Голови Укравтодору Андрія Батищева, де тривала робоча нарада.

 

У відповідь на прохання залишити приміщення, особи, пізніше ідентифіковані як представники однієї з підрядних організацій, вчинили бійку, завдавши фізичної шкоди очільнику Держагентства та двом його радникам.

 

Не дивлячись на інцидент, нині Андрій Батищев, рівно як його колеги, перебувають на робочих місцях і працюють в штатному режимі.

 

Всі речі з місця події, у тому числі скривавлена сорочка А.Батищева, передані до правоохоронних органів для з’ясування обставин та притягнення винних до відповідальності.


Прес-служба Укравтодору

Прес-служба Укравтодору

(044) 287 51 78
press@ukravtodor.gov.ua
Відділ контролю та документального
забезпечення Укравтодору
(044) 287 24 49
zvernenya@ukravtodor.gov.ua
Аналітично-диспетчерська група Укравтодору
(044) 287 11 40
kae@ukravtodor.gov.ua