Сайт на стадії оновлення. Окремі функції працюють у тестовому режимі. Попередня версія сайту
29 вересня 2016 р
http://ukravtodor.gov.ua/zsuhttp://www.president.gov.ua/http://www.kmu.gov.ua/http://rada.gov.ua/http://www.mtu.gov.ua/http://www.nads.gov.ua/http://ukc.gov.ua/http://civic.kmu.gov.ua/http://www.acrc.org.ua/

Відновлення доріг, мостів і шляхопроводів на Донбасі коштуватиме Україні вже понад 2 млрд. грн., – Укравтодор

21.08.14

Понад 2,15 млрд. грн. необхідно для відновлення об’єктів інфраструктури, пошкоджених чи загалом зруйнованих в ході бойових дій на сході України.

 

Саме в таку суму, станом на середину липня, спеціалісти дорожніх підприємств та організацій Донецької та Луганської областей оцінили збитки від несанкціонованих втручань в роботу дорожнього комплексу східного регіону.

 

«Зазначена сума є орієнтовною, оскільки повноцінні обстеження поки що проведені лише на звільнених від терористів територіях. Обсяги ж руйнувань в місцях, де ще ведуться бойові дії, поки що не встановлено через загрозу життю дорожників», – повідомив Голова Державного агентства автомобільних доріг України Сергій Підгайний.

 

За його словами, на даний час руйнувань різного ступеню складності зазнали майже 962 км автомобільних доріг загального користування, з яких близько 250,5 км – у Донецькій області та понад 711,5 км – у Луганській, а також 20 мостів і шляхопроводів, загальна довжина яких становить 2101 погонний метр. За попередніми даними, вартість робіт з відновлення інфраструктури у Донецькій області становитиме 735,1 млн. грн., а у Луганській – 1423,3 млн. грн.

 

«Через зазначені руйнування відрізаними від світу залишилось декілька населених пунктів Донецької області. Для того, щоб забезпечити з ними шляхи сполучення було організовано понтонні переправи та під’їзні дороги до них», – зауважив С.Підгайний.

 

Таким чином було забезпечено проїзд через річку Казенний Торець на км 675+378 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський, біля с. Семенівка, а також річку Сіверський Донець на км 12+448 автомобільної дороги Т-05-13 Красний Лиман – Артемівськ – Горлівка, біля с. Закітне.

 

Крім того, в обох областях на низці автомобільних доріг, як державного так і місцевого значення, вже розпочаті роботи з розбирання блокпостів, розчищення проїзної частини та узбіч від залишків техніки, боєприпасів, ґрунту та іншого сміття.

 

«Наші спеціалісти проводять заміну зруйнованих дорожніх знаків і металевого бар’єрного огородження, а також здійснюють ямковий ремонт дорожнього покриття для забезпечення належної безпеки руху», – підкреслив очільник Укравтодору.

 

Прес-служба Укравтодору

Прес-служба Укравтодору

(044) 287 51 78
press@ukravtodor.gov.ua
Відділ контролю та документального
забезпечення Укравтодору
(044) 287 24 49
zvernenya@ukravtodor.gov.ua
Аналітично-диспетчерська група Укравтодору
(044) 287 11 40
kae@ukravtodor.gov.ua